Bruinsma staat voor uw zaak!

Bruinsma, dé specialist met verstand van uw kantoor! Adviseur, begeleider, meedenker en totaalinrichter. We kennen het belang van een kantoor. Denk uw kantoor eens weg! Bruinsma, het adres voor: kantoorartikelen, kopieermachines, printers, kantoorinrichting, kantoormeubelen en ict diensten.

Openingstijden:
Ma t/m vr 8.30 - 17.30 uur

Rianne van der Velde, commercieel medewerker binnendienst

Kan ik u helpen?

Rianne van der Velde
Rianne van der Velde, commercieel medewerker binnendienst

rvdvelde@bruinsmakantoor.nl
Hotze Bruinsma
Hotze Bruinsma, directie

hbruinsma@bruinsmakantoor.nl
Ina Bruinsma
Ina Bruinsma, Financiele administratie

ibruinsma@bruinsmakantoor.nl
Gerrit Zandman
Gerrit Zandman, bedrijfsleider

gzandman@bruinsmakantoor.nl
Robert Kikkert
Robert Kikkert, Technisch engineer

rkikkert@bruinsmakantoor.nl
Marc de Jonge
Marc de Jonge, hoofd ICT

mdejonge@bruinsmakantoor.nl
Steven Wever
Steven Wever, ICT engineer

swever@bruinsmakantoor.nl
Harrald Strijker
Harrald Strijker, ICT engineer

hstrijker@bruinsmakantoor.nl
Jeroen Martens
Jeroen Martens, ICT engineer

jmartens@bruinsmakantoor.nl
Martijn Grootens
Martijn Grootens, Technisch engineer

Marije Boomars
Marije Boomars, Hoofd commercieel medewerker binnendienst

mboomars@bruinsmakantoor.nl
Foto pand Bruinsma kantoor efficiency

Bruinsma kantoor efficiency

Stelling 10

7773 ND Hardenberg

Nederland

T 0523 27 21 21

E

Laatste nieuws

Actie: Tot 50% cashback op de Dymo Letratag

Koop tussen 15 juni en 15 september 2016 een Dymo Letra Tag en ontvang tot 50% cashback. Voor meer informatie over de actie, de...

Lees verder