Bruinsma staat voor uw zaak!

Bruinsma, dé specialist met verstand van uw kantoor! Adviseur, begeleider, meedenker en totaalinrichter. We kennen het belang van een kantoor. Denk uw kantoor eens weg! Bruinsma, het adres voor: kantoorartikelen, kopieermachines, printers, kantoorinrichting, kantoormeubelen en ict diensten.

Openingstijden:
Ma t/m vr 8.30 - 17.30 uur

Hotze Bruinsma, Directie

Kan ik u helpen?

Hotze Bruinsma
Hotze Bruinsma, Directie

hbruinsma@bruinsmakantoor.nl
Gerrit Zandman
Gerrit Zandman, Directie

gzandman@bruinsmakantoor.nl
Ina Bruinsma
Ina Bruinsma, Financiele administratie

ibruinsma@bruinsmakantoor.nl
Rianne van der Velde
Rianne van der Velde, Kantoorspecialist

rvdvelde@bruinsmakantoor.nl
Robert Kikkert
Robert Kikkert, Specialist kantoormachines

rkikkert@bruinsmakantoor.nl
Marc de Jonge
Marc de Jonge, ICT & Cloud specialist

mdejonge@bruinsmakantoor.nl
Steven Wever
Steven Wever, ICT engineer

swever@bruinsmakantoor.nl
Jeroen Martens
Jeroen Martens, ICT engineer

jmartens@bruinsmakantoor.nl
Harrald Strijker
Harrald Strijker, ICT engineer

hstrijker@bruinsmakantoor.nl
Martijn Grootens
Martijn Grootens, Technisch engineer

Foto pand Bruinsma kantoor efficiency

Bruinsma kantoor efficiency

Stelling 10

7773 ND Hardenberg

Nederland

T 0523 27 21 21

E

Laatste nieuws

Bruinsma is gecertificeerd als Microsoft Silver Small and Midmarket Cloud Solutions Partner

Sinds 1 maart 2017 zijn wij Microsoft Silver Small and Midmarket Cloud Solutions Partner! En hier zijn we trots op! Maar wat betekent...

Lees verder