Bruinsma staat voor uw zaak!

Bruinsma, dé specialist met verstand van uw kantoor! Adviseur, begeleider, meedenker en totaalinrichter. We kennen het belang van een kantoor. Denk uw kantoor eens weg! Bruinsma, het adres voor: kantoorartikelen, kopieermachines, printers, kantoorinrichting, kantoormeubelen en ict diensten.

Openingstijden:
Ma t/m vr 8.30 - 17.30 uur

Rianne van der Velde, commercieel medewerker

Kan ik u helpen?

Rianne van der Velde
Rianne van der Velde, commercieel medewerker

rvdvelde@bruinsmakantoor.nl
Hotze Bruinsma
Hotze Bruinsma, directie

hbruinsma@bruinsmakantoor.nl
Ina Bruinsma
Ina Bruinsma, Financiele administratie

ibruinsma@bruinsmakantoor.nl
Gerrit Zandman
Gerrit Zandman, commercieel manager

gzandman@bruinsmakantoor.nl
Robert Kikkert
Robert Kikkert, commercieel medewerker

rkikkert@bruinsmakantoor.nl
Marc de Jonge
Marc de Jonge, hoofd automatisering

mdejonge@bruinsmakantoor.nl
Steven Wever
Steven Wever, medewerker automatisering

swever@bruinsmakantoor.nl
Bas Reints
Bas Reints, commercieel medewerker

breints@bruinsmakantoor.nl
Harrald Strijker
Harrald Strijker, Medewerker automatisering

hstrijker@bruinsmakantoor.nl
Jeroen Martens
Jeroen Martens, Medewerker automatisering

jmartens@bruinsmakantoor.nl
Foto pand Bruinsma kantoor efficiency

Bruinsma kantoor efficiency

Stelling 10

7773 ND Hardenberg

Nederland

T 0523 27 21 21

E

Laatste nieuws